Rzgów 2017 - Zapisy kończymy 28 lutego !

Szczegóły poniżej.

Nowością jest fakt iż prezentacje będą w jednym pomieszczeniu a posiłki w drugim budynku w dwóch grupach , przez co będzie dużo więcej miejsca na prezentowany sprzęt i więcej czasu a pogranie także w przerwie . Tylu instrumentów na raz nie było do tej pory nigdy, więc będzie się działo. Będą też starsze modele oraz spora grupa instrumentów z grupy syntezatorów.


Stowarzyszenie Muzyczne Forum, zaprasza na kolejną imprezę z cyklu "Ogólnopolski Zlot miłośników instrumentów klawiszowych Rzgów 2017".

Data imprezy: 1 Kwietnia 2017r.

Miejsce imprezy:

HOTEL EDEN

Rzgów k/ŁODZI, ul. Letniskowa 11/13
http://www.eden-hotel.plKoszty:

Opcja 1
Koszt uczestnictwa w imprezie do godz. 19.00 to kwota 80 zł /os. (udział w programie imprezy, obiad 2-daniowy)

Opcja 2
Koszt uczestnictwa w całej imprezie to kwota 160 zł. (udział w programie imprezy, obiad 2-daniowy + pełne wyżywienie imprezy wieczornej do godz. 2.00 z napojami - jak na weselu udział w koncercie.

Opcja 3
Koszt uczestnictwa w całej imprezie z noclegiem to kwota 240 zł.
(udział w programie imprezy, obiad 2-daniowy + pełne wyżywienie imprezy wieczornej do godz. 2.00 z napojami , udział w koncercie + nocleg ze śniadaniem)


INNYCH OPCJI NIE MA !!!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!! PODOBNIE JAK NOCLEGÓW. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ (WPŁAT)

Wiemy, że są osoby, które chcą przyjechać wcześniej ( w czwartek lub piątek).
W takim przypadku należy dopisać (dodatkowy 1 nocleg z czwartku na piątek, lub z piątku na sobotę itd.). Cena każdego dodatkowego noclegu, to krotność kwoty 80 zł/os.
Jest trochę więcej pokoi bowiem dobudowano nową część hotelu a większość pokoi odnowiono.


Rezerwacje uczestnictwa

Zgłoszenia przesyłamy na adres : stowarzyszenie@muzyczneforum.pl

UWAGA !!! E-mail przychodzi z innego adresu więc proszę uważać . Zgłoszenia ważne tylko te które przesłano na stowarzyszenie@muzyczneforum.pl


Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy dane do wpłaty której potwierdzenie należy przesłać w ciągu 24h.
W przeciwnym razie zgłoszenie anulujemy.

Chcąc otrzymać koszulkę okolicznościową T-Shirt należy dopłacić 30zł/os oraz podać rozmiar (S,M,L,XL,XXL, XXXL) ( mowa o tych którzy nie brali udziału w akcji wcześniejszej)

Wzór treści zgłoszenia: (podajemy imię i nazwisko każdego uczestnika)

Adam Kowalski
Adam Majewski

Opcja 3 + dodatkowy nocleg z piątku na sobotę

Koszulka XL męska

Proszę podać choć jeden numer kontaktowy.


Dodatkowo w mailu należy dopisać następującą treść:
Dokonując wpłaty będącą rezerwacją obecności na imprezie wyrażacie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych , Dz. Ust. nr 133 poz. 883.Uchwałą SMF Zarząd zleca organizację imprezy firmie MED-ART (Klawiszowe.pl)UWAGA !!!
Osoby niezgłoszone, nie będą miały wstępu na salę z prezentacjami !!!
Warunkiem rezerwacji jest ZAKSIĘGOWANIE WPŁATY na koncie. Samo zgłoszenie mailowe jest nieważne!

Rezygnacja

W przypadku rezygnacji z obecności na imprezie na 14 dni przed imprezą, nie ma możliwości zwrotu kosztów, więc prosimy o przemyślenie swojej decyzji.

Noclegi.

Noclegi przydzielane są w sposób narastający, a o przydziałach decyduje kolejność zgłoszenia. Pokoje obsadzane będą w 100%, więc jeśli skończą się pokoje 2 osobowe, kolejne osoby będą kwaterowane wg możliwości w pokojach 3 lub 4-osobowych. Więc jeśli komuś zależy na osobnych pokojach, radzę się spieszyć. Wszystkie pokoje w tym hotelu są zarezerwowane przez nasza grupę, więc nie ma możliwości rezerwacji indywidualnej.

NIE MA MOŻLIWOŚCI REZERWACJI POKOJU DLA 1 OSOBY CHYBA ŻE ZAPŁACI ZA WOLNE ŁÓŻKA JAK ZA KOLEJNĄ OSOBĘ. Podobnie w przypadku rezerwacji miejsc dla 2 osób w pokoju 3-4 osobowym.

Sporo osób przyjeżdża już w czwartek lub piątek, bowiem w piątek instalowane będą też stoiska prezentacyjne.Pytania

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy:
stowarzyszenie@muzyczneforum.plREGULAMIN

Nocujący w hotelu kierują się do recepcji, gdzie otrzymają klucze do pokojów. Tam też znajdować się będzie rozpiska noclegów. Do każdego noclegu wliczone jest śniadanie.

Doba hotelowa zaczyna się o 14.00 wiec jeśli pokoje nie będą jeszcze uszykowane zająć je będzie można podczas przerwy obiadowej.

Wejście na szkolenie w dniu 01.04.( sobota) ok godziny 9.00

Po przybyciu na salę, każda osoba powinna okazać się dowodem tożsamości.

Po zweryfikowaniu i potwierdzeniu z listą zgłoszeń każdy uczestnik otrzyma identyfikator na smyczy reklamowej, bez którego nie wolno poruszać się po terenie organizowanego spotkania. Identyfikator powinien zawieszony być na szyi, lub być przypięty w widocznym miejscu. Każda osoba poproszona o identyfikator powinna się nim okazać na życzenie organizatorów i służb porządkowych. Bez identyfikatora osoby nie będą wpuszczane ponownie na salę . W przypadku zgubienia identyfikatora, organizator nie jest zobowiązany do ponownego jego wydania, tym samym do ponownego wpuszczenia na teren imprezy. Przy odbiorze identyfikatora uczestnicy podpisują akceptację regulaminu.

UWAGA !!! Nauczeni występującymi problemami przypominamy, iż na sali obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, a osoby w stanie upojenia alkoholowego zakłócające przebieg imprezy, zostaną usunięte z sali bez zwrotu opłaty oraz zostaną objęte zakazem obecności na kolejnych imprezach tego typu organizowanych przez Muzyczne Forum.


Program imprezy :

Z uwagi na Jubileuszowy Statut imprezy trafiamy w sedno pomijając systemy PA itp i zgodnie z jej tytułem zaprezentujemy poszerzoną o syntezatory itp grupę instrumentów klawiszowych : Yamaha, Ketron, Korg, Roland, Kurzweil , Nord, Akai i inne . Dodatkowym zagadnieniem będzie oświetlenie LED z przeznaczeniem dla zespołów muzycznych, prezentacja nowej marki INVOLIGHT na polskim rynku oraz gotowe rozwiązania sterownia światłem na imprezach rozrywkowych w systemie DMX za pomocą programu FREESTYLER DMX

W drugiej części po godzinie 20.00 Integracja na całego a jako niespodzianka Koncert ikony sceny , postaci jak mało kto kojarzy się ze znakomitym brzmieniem instrumentów klawiszowych,

Sławomira Łosowskiego - lidera zespołu Kombi !!!!


statystyka